وبلاگ شرکت نگارخودرو

با کیفیت ترین خودروی چینی

با کیفیت ترین خودروی چینی طبق یک بررسی از هر 4 خودروی موجود در جاده های بریتانیا یک خودرو چینی است که عدد بسیار بالایی محسوب میشود. به همین دلیل بحث کیفیت خودروهای چینی همواره یکی از بحث های مهم و داغ، نه تنها در کشور ما بلکه در تمام دنیاست.
چهارشنبه 21 مهر 1400 12

بررسی خودرو تارا

بررسی خودرو تارا همواره یکی از مباحث داغ بازار خودروی کشور بحث استفاده از توان داخلی برای تولید خودروهای ایرانیست. سایپا بعد از مدتها از رونمایی خودرویی به نام رهام آن را با نام تجاری شاهین بفروش رساند و حالا ایرانخودرو با خودرویی را که با نام K132 معرفی کرده بود با نام تجاری تارا عرضه خواهد کرد.
دوشنبه 12 مهر 1400 18

خودروهای 2WD و 4WD چه تفاوت هایی دارند؟

خودروهای 2WD و 4WD چه تفاوت هایی دارند؟ سیستم انتقال قدرت خودرو بصورت کلی به سه بخش متحرک عقب (RWD) ، متحرک جلو (FWD) و چهارچرخ متحرک (4WD) را در بر می گیرد که هرکدام مزایا و معایب خاص خودشان را دارند.
سه شنبه 6 مهر 1400 21

سیستم اتو پارک (پارک دوبل خودکار)

سیستم اتو پارک (پارک دوبل خودکار) تصور عموم این است که پارک دوبل یا همان پارک پارالل، برای راننده‌های خانم دشوار است؛ در حالی که این شیوه‌ی پارک کردن به دلیل دقت بالایی که نیاز دارد، بسیاری از آقایان را نیز درگیر خود کرده است. در این نوشته می‌خواهیم با سیستم اتو پارک یا همان پارک دوبل خوکار آشنا شویم.
شنبه 27 شهریور 1400 17

لاستیک سایی خودرو چیست و چه عواملی موجب آن می شود؟

لاستیک سایی خودرو چیست و چه عواملی موجب آن می شود؟ سائیدگی غیر عادی لاستیک ها نشانه خوبی برای تعویض آنها است و می تواند هشداری باشد تا متوجه شوید که بخش هایی دیگر خودرو از جمله:فرمان، جلوبندی و فنر بندی آن نیز دچار مشکل شده اند.
دوشنبه 22 شهریور 1400 33

تنظیم کیلومتر

تنظیم کیلومتر با هر بار چرخش تایر خودرو، مسافتی برابر با محیط تایر طی خواهد شد. اکثر تایرهای خودروهای سواری محیطی تقریبا برابر با دو متر تا سه متر را دربر می گیرند. ابعاد دقیق این محیط، تابعی از اندازه رینگ و سایز لاستیک می باشند.
دوشنبه 15 شهریور 1400 24

10 تکنولوژی جدید ایمنی خودرو

10 تکنولوژی جدید ایمنی خودرو با روی کار آمدن تکنولوژی های جدید امکانات ایمنی خودروها فراتر از ترمز، ایربگ و آینه رفته اند و این قابلیت های مدرن تبدیل به سدی مطمئن در برابر تصادفات شده اند، قابلیت هایی که سقفی برایشان تعریف نشده و روز به روز گسترده تر و در عین حال محبوب تر می شوند. در ادامه 10 تکنولوژی جدید ایمنی خودرو را مرور می کنیم.
شنبه 6 شهریور 1400 33

سیستم کنترل کشش یا TCS چیست؟

سیستم کنترل کشش یا TCS چیست؟ ساده ترین تعریفی که می توان برای این سیستم ارائه داد عبارت است از : سیستمی که از هرزگردی چرخ های محرک در هنگام گاز دادن از حالت سکون و یا در عین حرکت جلو گیری می نماید.
شنبه 30 مرداد 1400 33

تستر ایسیو چیست؟

تستر ایسیو چیست؟ در هر كجا كه هستید با حداقل امكانات و خيال آسوده ايسيو خودرو را چك، عيب‌يابي، تعمير و حتي به دستگاه عيب‌ياب متصل نمود و نتيجه تعميرات را با استفاده از پارامترهای دیاگ و بدون نياز به هيچ خودرويي، به صورت واقعي چك كنيد.
شنبه 23 مرداد 1400 66

رفع کُپ دریچه گاز برقی

رفع کُپ دریچه گاز برقی یکی از اصلی ترین مشکلاتی که رانندگان با آن دست و پنجه نرم می کنند ، تاخیر دریچه گاز می باشد ؛ که در خودروهای دارای دریچه گاز برقی قابل مشاهده است.
شنبه 16 مرداد 1400 60

تماس با ما

  • تهران: خیابان توحید، جنب مترو توحید، طبقه فوقانی بانک اقتصاد نوین، پلاک 33، طبقه 3، واحد 8
  • کارخانه و دفتر مرکزی: بابل، کیلومتر 7 جاده جدید بابل به آمل
  • 011-35151 , 021-67218000
  • info@negarkhodro.com

عضویت در خبرنامه

منو از جدیدترین اخبار مطلع کن
تمام حقوق این سایت متعلق به شرکت فنی و مهندسی نگارخودرو شمال است.